HOLBO - Airbearing turntable system

Kód: HOLBO/ATS
Výprodej K poslechu
Značka: Holbo
169 990 Kč –41 %
holbo4
169 990 Kč –41 % 99 990 Kč / ks
Skladem - předváděcí kus
Možnosti doručení

Gramofon s tangenciálním ramenem poháněným vzduchem, talíř gramohonu je nadlehčován vzduchem, řemínkový pohon, VTA lze seřídit i za provozu gramofonu, jednoduchá konstrukce s dokonalým zvukem, v základu max. hmotnost přenosky 12 g. Cena s ramenem, ale bez přenosky. Nejlepších výsledků dosahuje s přenoskami Miyajima z Japonska, ale i jinými

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gramofon s tangenciálním ramenem poháněnýmvzduchem, talíř gramohonu je nadlehčován vzduchem, řemínkový pohon, VTA lze seřídit i za provozu gramofonu,jednoduchá konstrukce s dokonalým zvukem, v základumax. hmotnost přenosky 12 g. Cena s ramenem, ale bez přenosky. Nejlepších výsledků dosahuje s přenoskami Miyajima z Japonska, ale i jinými. 

Gramofon se vzduchovým ložiskem

Vytvořit symfonický orchestr nebo operu s osmdesáti nebo více umělci v celé své velkoleposti, dynamice a muzikálnosti v domácích podmínkách není jednoduchým úkolem. Od mládí jsem přesvědčen, že pouze analogový systém dokáže reprodukovat hudbu na tak vysoké úrovni. A navíc, pokud je gramofon navržen tak, že se pohyblivé mechanické části navzájem nedotýkají a tím jsou eliminovány mikro vibrace a mechanická tření, bude takový analogový systém kromě velké muzikality, reprodukovat zvukový obraz přirozené velikosti a hloubky, to vše díky rychlosti přenosu zvuku a nejvyšších frekvencí. Gramofon se vyznačuje velmi tichým chodem s naprosto černým pozadím. Nastavení VTA během hraní umožňuje vybrat si zvuk, který vám nejvíce vyhovuje. Výsledky testů v zahraničních časopisech zařazují tento gramofon mezi špičkové přístroje současného analogového highendu. Svou zvukovou kvalitou sahají do kategorie těch nejvyšších, což dokazuje i vyhlášení nejlepším gramofonem pro rok 2020 v japonském časopise AUDIO ACCESSORY. V našem studiu si jej můžete poslechnout a přesvědčit se o jeho kvalitách.