HOLBO - Airbearing turntable system

Kód: HOLBO/ATS
Výprodej K poslechu Oficiální distributor
Značka: Holbo
169 990 Kč –41 %
holbo4
169 990 Kč –41 % 99 990 Kč / ks
Skladem - předváděcí kus
Možnosti doručení

Gramofon s tangenciálním ramenem poháněným vzduchem, talíř gramohonu je nadlehčován vzduchem, řemínkový pohon, VTA lze seřídit i za provozu gramofonu, jednoduchá konstrukce s dokonalým zvukem, v základu max. hmotnost přenosky 12 g. Cena s ramenem, ale bez přenosky. Nejlepších výsledků dosahuje s přenoskami Miyajima z Japonska, ale i jinými

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gramofon s tangenciálním ramenem poháněnýmvzduchem, talíř gramohonu je nadlehčován vzduchem, řemínkový pohon, VTA lze seřídit i za provozu gramofonu,jednoduchá konstrukce s dokonalým zvukem, v základumax. hmotnost přenosky 12 g. Cena s ramenem, ale bez přenosky. Nejlepších výsledků dosahuje s přenoskami Miyajima z Japonska, ale i jinými. 

Gramofon se vzduchovým ložiskem

Vytvořit symfonický orchestr nebo operu s osmdesáti nebo více umělci v celé své velkoleposti, dynamice a muzikálnosti v domácích podmínkách není jednoduchým úkolem. Od mládí jsem přesvědčen, že pouze analogový systém dokáže reprodukovat hudbu na tak vysoké úrovni. A navíc, pokud je gramofon navržen tak, že se pohyblivé mechanické části navzájem nedotýkají a tím jsou eliminovány mikro vibrace a mechanická tření, bude takový analogový systém kromě velké muzikality, reprodukovat zvukový obraz přirozené velikosti a hloubky, to vše díky rychlosti přenosu zvuku a nejvyšších frekvencí. Gramofon se vyznačuje velmi tichým chodem s naprosto černým pozadím. Nastavení VTA během hraní umožňuje vybrat si zvuk, který vám nejvíce vyhovuje. Výsledky testů v zahraničních časopisech zařazují tento gramofon mezi špičkové přístroje současného analogového highendu. Svou zvukovou kvalitou sahají do kategorie těch nejvyšších, což dokazuje i vyhlášení nejlepším gramofonem pro rok 2020 v japonském časopise AUDIO ACCESSORY. V našem studiu si jej můžete poslechnout a přesvědčit se o jeho kvalitách.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení