Spec RSA-717EX

Kód: SPEC/RSA717EX
Výprodej K poslechu Vyrobeno v Japonsku
Značka: SPEC
124 990 Kč –60 %
rsa717ex1
124 990 Kč –60 % 49 990 Kč / ks
Skladem - prodej pouze na prodejně
Možnosti doručení

Nejnižší model japonského zesilovače, rozehraje jakékoliv reprosoustavy - demo

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejnižší model japonského zesilovače, rozehraje jakékoliv reprosoustavy - demo

Amplifier
Maximum output 100 W × 2 (4Ω), 75 W × 2 (6Ω), 50 W × 2 (8Ω)
Frequency response 10 Hz - 30 kHz ±1dB (6Ω, 1W)
Harmonic distortion ratio 0.02% (at 1 kHz, 80% output)
Input sensitivity, gain 300 mVrms, 37.3 dB (at MAX volume, 6Ω, 1kHz, unbalanced input)
Line input terminals XLR input : 1 RCA inputs : 3
Speaker terminal 1
Power supply, other
Power voltage 220V AC,50Hz
Electrical consumption With no signal : 18 W, during maximum output : 180 W (8 Ω, 100 Hz)
External dimensions 350 mm (width) × 95 mm (height) × 375 mm (depth)
Weight 7.0 kg

Nový zesilovač třídy D s nejnovějším vynálezem 

Minulý rok, díky zlepšení technologie výroby polovodičů, přisla kalifornská firma International Rectifier na trh s novým integrovaným zařízením obsahujícím pokročilý audio integrovaný obvod se dvěma plně optimalizovanými MOSFET tranzistory. Uvědomili jsme si neskutečný zvukový potenciál tohoto výnálezu a snažili jsme se najít co nejlepší možnosti jeho využití. Hlavní částí zesilovače je velmi kompaktní plošný spoj a s nutností použití co nejkrátších vodičů dosahuje ideálních spínacích vlastností. Tím pádem může zvuk znít přirozeně a zároveň být velmi dynamický. V neposlední řadě se zesilovač pyšní kombinací silného výkonu pro řízení reproduktorů, úžasnou schopností úspory energie a téměř třikrát větší účinností v porovnání s lineárním polovodičovým zesilovačem.

Přirozený a živý zvuk nejnovějšího AC-DC spínaného zdroje

Efektivita našeho nového zesilovače třídy D je tak vysoká ( více než 96% při plném výkonu ) , že se kvalita napájecího zdroje velmi projevuje na konečném výkonu a zvukové kvalitě tohoto zesilovače. V tomto případě jsme vsadili na potenciál nejnovějšího vynálezu spínaného zdroje pro překonání zvuku tradičních zdrojů analogové konstrukce. A v další honbě za lepší zvukovou kvalitou a tónovým charakterem jsme zavedli nejnovější SIC ( Karbido - křemíkové ) diody, speciální audio elektrolytické kondenzátory, zakázkové olejové kondenzátory a mimořádně kvalitní slídové kondenzátory. Tím jsme dosáhli skvělého činitele tlumení, hlubokých nízkých kmitočtů a také pěkných otevřených středů a výšek a to absolutně bez jakéhokoliv šumu.

Nový design a konstrukce dřevěné bočnice a iz. podložky

Dřevěné bočnice s ladnými křivkami jsou nejen opravdu jedinečné izolátory, ale zároveň se pyšní podobnými zvukovými vlastnostmi, jaké mají akustické nástroje. Kombinaci jedlového dřeva použitého pro bočnice a javoru využitého jako zadní izolační podložky, je dosaženo efektivního odstranění nežádoucích vibrací. A jedná se o precizní japonskou práci z historického města “Hida Takayama”.