Valvet Soulshine Trio

Kód: VALVET/SOULSHINETRIO
Vyrobeno v Německu
Značka: Valvet
268 990 Kč / ks
Na dotaz - prodej pouze na prodejně
Možnosti doručení

Elektronkový předzesilovač, Phono vstup MM +MC + 4 linkové vstupy (1 x XLR, 5 x RCA), 3 výstupy (1 x XLR, 2 x RCA), externí dual mono napájení samostatné pro sekci Phono i linkové, dálkový ovladač nebo manuální 48 nebo 64 polohový atenuátor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronkový předzesilovač, Phono vstup MM +MC + 4 linkovévstupy (1 x XLR, 5 x RCA), 3 výstupy (1 x XLR, 2 x RCA), externí dual mono napájení samostatné pro sekci Phono i linkové, dálkový ovladač nebo manuální 48 nebo 64 polohový atenuátor.

Valvet je malá německá firma vyrábějící audio zesilovače, které vám umožní cítit skutečný hudební zážitek. Zesilovače jsou charakterizovány špičkovou výrobou s nejvyššími standardy designu a kvality. Vše je vyráběno ručně v Německu. Firma vyrábí pouze dělené zesilovače, takže řadu předzesilovačů a výkonových stupňů. Všechny předzesilovače jsou elektronkové a vždy jsou napájeny z externích zdrojů. Některé modely obsahují i gramofonové předzesilovače MM nebo i MC. Všechny výkonové zesilovače jsou zapojené ve třídě A a to buď jako stereofonní nebo výkonové monobloky. Zde však není použito lamp, ale transistorů. Nejvyšší monobloky jsou rovněž jako předzesilovače navrženy s externími zdroji napájení. Cenově zesilovače nespadají do lowendu, ale ani vám neudělají totální díru v rozpočtu. Zato kvalitou reprodukce předčí téměř vše ve své cenové hladině i vyšší. Americký distributor se nebál na svých stránkách o Valvet uvést, že pokud si koupíte nejvyšší předzesilovač a monobloky, pravděpodobně to budou poslední zesilovače, které si koupíte.