Acoustic Signature Invictus Jr NEO

Kód: 1906/ERN/MOS 1906/ERN/CHR 1906/ERN/ZLA 1906/ST/MOS 1906/ST/CHR 1906/ST/ZLA Zvolte variantu
Vyrobeno v Německu
2 474 990 Kč / ks 2 534 990 Kč / ks 2 534 990 Kč / ks 2 474 990 Kč / ks 2 534 990 Kč / ks 2 534 990 Kč / ks od 2 474 990 Kč / ks
Do 14 dnů - prodej pouze na prodejně Do 14 dnů - prodej pouze na prodejně Do 14 dnů - prodej pouze na prodejně Do 14 dnů - prodej pouze na prodejně Do 14 dnů - prodej pouze na prodejně Do 14 dnů - prodej pouze na prodejně Zvolte variantu
Barva
Tlumiče vibrací talíře
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Invictus Junior NEO se zrodil ze záměru nabídnout nekompromisní koncept svého „duchovního otce“, našeho referenčního gramofonu Invictus NEO , v kompaktnějším designu. Abychom se co nejvíce přiblížili zvukovým „over“ schopnostem Invictus NEO, vložili jsme všechny naše znalosti konstrukce gramofonu a podstaty hudby do vývoje Invictus Junior NEO. Výsledek: gramofon s vysokou hmotností pro ty, kteří se nechtějí spokojit s tím nejlepším !

Detailní informace

Detailní popis produktu

Invictus Junior NEO se zrodil ze záměru nabídnout nekompromisní koncept svého „duchovního otce“, našeho referenčního gramofonu Invictus NEO , v kompaktnějším designu. Abychom se co nejvíce přiblížili zvukovým „over“ schopnostem Invictus NEO, vložili jsme všechny naše znalosti konstrukce gramofonu a podstaty hudby do vývoje Invictus Junior NEO. Výsledek: gramofon s vysokou hmotností pro ty, kteří se nechtějí spokojit s tím nejlepším !

Speciální funkce:

 • 4 integrované, kompletně izolované AC motory
 • Externí digitální ovladač motoru DMC-20 se super stabilním vícenapěťovým napájením a inovativní technologií AVC úrovně 3 (Automatic Vibration Control)
 • Ultra přesné, extrémně tuhé a robustní ložisko DTD® s diamantem potaženou osovou hřídelí (Dura Turn Diamond® Bearing)
 • Nadrozměrný, masivní eloxovaný hliníkový 335 mm sendvičový talíř s mosaznou vrstvou (celková hmotnost 16,5 kg)
 • Exkluzivní technologie tlumičů s 56 moduly tlumiče (24 interních, 32 externích) pro snížení vibrací talířů
 • Masivní hliníkové šasi s technologií CLD (Constraint Layer Damping) pro výrazně zlepšené rezonanční chování
 • Dvojitý řemínkový pohon s regulací otáček s jemným nastavením rychlosti pro vedlejší talíř
 • Externí ovládací panel pro flexibilní umístění
 • 3-bodové nastavení s výškově nastavitelnými a speciálními gelově tlumenými nožičkami
 • Připraveno až pro čtyři 9 až 12 palcová ramena
 • Volitelné vylepšení povrchové úpravy v černo-zlaté s komponenty pozlacenými 24K zlatem
 • 15 let záruky

Společnost Acoustic Signature byla založena v roce 1996 v Suessenu v jihozápadním Německu. Jen o rok později představil generální ředitel a hlavní inženýr Gunther Frohnhoefer první vysokohmotný gramofon Acoustic Signature z vlastní výroby, čímž si získal celosvětové uznání a reputaci inovativní společnosti. S rozšířením svého produktového portfolia, které nyní zahrnuje i raménka, přenosky a analogové příslušenství, se Acoustic Signature etabloval jako přední výrobce gramofonů na mezinárodním highend trhu – s distribučními partnery na všech pěti kontinentech.

Tým Acoustic Signature nyní tvoří 28 zkušených zaměstnanců. Tým zahrnuje vysoce kvalifikované inženýry, elektrotechniky, precizní soustružníky, zlatníky  a další specialisty využívající nejmodernější CNC technologií a CAD systémy, přispívající svými dovednostmi k dalšímu zvýšení reputace Acoustic Signature jako absolutního technologického lídra.