O nás

Proč nakoupit u nás?

27 let zkušeností s prodejem audio video techniky

Výhradní dovozce : Acoustic Revive, Aequo Audio, Contrast Audio, Egg-Shell, FoQ, Lawrence Audio, Leben, Lumin, Miyajima lab, Okki Nokki, Oyaide, SPEC-corp, Valvet, Wesminsterlab

Kamenná prodejna v Ostravě s poslechovou místnosti 45m2

Nabízíme jen to co máme sami vyzkoušené a našim produktům věříme.

Možnost zapůjčení produktů včetně odborné konzultace zdarma. 

 

Historie a současnost

Tak jak to všechno u nás začalo. Počátek studia spadá do roku 1994, kdy jsem pracoval jako projektant a zároveň jsem začal doma prodávat komponenty, v prvopočátku především pro domácí kino. Tehdy mě velmi zaujala japonská firma Onkyo a dánské reprosoustavy Dynaudio a Jamo. Byly to první komponenty, které jsem koupil a začal prodávat. Zároveň jsem projektoval a shromažďoval doma různé nové komponenty a reprosoustavy a začal svůj prodej reklamovat v místních inzertních časopisech. Tehdy byla výborná doba pro prodej hifi komponentů, poněvadž bylo krátce po revoluci a byl hlad po těchto výrobcích, neboť za totality byl jejich výběr velmi omezený. Zákazníků chodilo stále víc a už bylo nemožné zároveň projektovat a prodávat, především když jsme měli doma malé děti. Začal jsem se poohlížet po vhodných prostorách pro založení studia a v roce 1996 jsme s mým známým našli prostory v blízkosti restaurace s názvem Panský Dvůr. Protože se nám název líbil a lidé tuto restauraci znali, nazvali jsme naše hifi studio stejným názvem. Dnes již restaurace s tímto názvem neexistuje, ale mé studio ano.
Ve studiu jsme od počátku prodávali nejrůznější výrobky pouze jako dealeři, ale od roku 1998 jsme se rozhodli, že budeme zároveň distributory, a začali jsme vyhledávat nejvhodnější značky. První značkou byla americká firma Sunfire, dále lampové zesilovače Audio Valve z Německa a reprosoustavy Reference 3A tehdy z Holandska, dnes firma působí v Kanadě. Poté jsem přivezl americké kabely DH Labs, které se brzy zabydlely i na našem trhu. V roce 2000 jsme provedni velkou přestavbu studia a přestěhovali jsme se do nových prostor na Panském Dvoře. Postupně se sortiment začal rozšiřovat o mnoho nových značek, některé přetrvaly dodnes, s některými jsme již skončili. 
Současným zaměřením naší firmy je distribuce několika zahraničních značek a jejich velkoobchodní a maloobchodní prodej. V sortimentu jsou především komponenty a reprosoustavy pro audiofilský stereofonní poslech. Zaměřujeme se především na japonské, americké, ale i evropské firmy. Kromě vlastní distribuce, jsme dealeři i několika dalších světových značek určených pro prodej stereofonních komponentů, ale i systému domácích kin a ozvučení různých interiérů. 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení