Acoustic Signature MCX3

Kód: 1987
K poslechu Vyrobeno v Německu
37 075 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení

Acoustic Signature MCX3 je moderní přenoska s pohyblivou cívkou, vyrobená podle nejnovějších technologií – optimální partner pro naši sérii ramének NEO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Acoustic Signature MCX3 je moderní přenoska s pohyblivou cívkou, vyrobená podle nejnovějších technologií – optimální partner pro naši sérii ramének NEO.

Vlastnosti:
Moderní MC přenoska s vysoce čistými měděnými cívkami
Hliníkové šasi optimalizované proti rezonanci
Snadná montáž
Vynikající snímaní díky stylusu s jemnou jehlou
Vhodné pro ramena střední až velké hmotnosti

Společnost Acoustic Signature byla založena v roce 1996 v Suessenu v jihozápadním Německu. Jen o rok později představil generální ředitel a hlavní inženýr Gunther Frohnhoefer první vysokohmotný gramofon Acoustic Signature z vlastní výroby, čímž si získal celosvětové uznání a reputaci inovativní společnosti. S rozšířením svého produktového portfolia, které nyní zahrnuje i raménka, přenosky a analogové příslušenství, se Acoustic Signature etabloval jako přední výrobce gramofonů na mezinárodním highend trhu – s distribučními partnery na všech pěti kontinentech.

Tým Acoustic Signature nyní tvoří 28 zkušených zaměstnanců. Tým zahrnuje vysoce kvalifikované inženýry, elektrotechniky, precizní soustružníky, zlatníky  a další specialisty využívající nejmodernější CNC technologií a CAD systémy, přispívající svými dovednostmi k dalšímu zvýšení reputace Acoustic Signature jako absolutního technologického lídra.