Degritter Mark II.

Kód: 2010/CER 2010/SED Zvolte variantu
Novinka K poslechu
Značka: Degritter
76 990 Kč / ks
Do 14 dnů Skladem - předváděcí kus Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Degritter Mark II je nový model vinylové pračky, který má modernizovaný vzhled a provedení a využívá také nových technologických úprav v procesu čištění. Čištění desek s elegancí, o jaké jste zatím jen snili. Design, který zapadne do jakékoliv domácnosti. Sen každého milovníka vinylových desek a analogového poslechu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Degritter Mark II je nový model vinylové pračky, který má modernizovaný vzhled a provedení a využívá také nových technologických úprav v procesu čištění. Čištění desek s elegancí, o jaké jste zatím jen snili. Design, který zapadne do jakékoliv domácnosti. Sen každého milovníka vinylových desek a analogového poslechu.

Degritter vylepšil design a funkční prvky: tlačítka jsou příjemná a dají Vám lepší pocit při používání. Také logo je výraznější v bílém odstínu. Degritter používá ultrazvukovou technologii pro čištění desek a to na úrovni 120 kHz. Tyto frekvence se používají v laboratorních podmínkách, kde jsou nároky na čistotu vysoké. V závislosti na znečištění povrchu desky si můžete nastavit dobu mytí a sušení. Celý proces je automatický - desku vložíte do přístroje, zvolíte program a za několik minut vyjmete čistou a suchou desku. Tak jednoduché, až se tomu nechce věřit. Lázeň je tvořena destilovanou vodou s pár kapkami čistící tekutiny. Voda je čištěna přes vnitřní filtraci, s jedním zásobníkem očistíte minimálně desítky desek, vždy to závisí na tom, jak jsou znečištěny. Degritter Mark II funguje bezvadně a stane se příjemným společníkem při precizním čištění používaných vinylů.

Plně automatická pračka Degritter s několika mycími a sušícími programy.
Předností této pračky je především vysoká frekvence ultrazvukového čištění 120 kHz, které žádná konkurenční pračka nenabízí.

Ultrazvukové čištění
Jádrem Degritteru je ultrazvukový čisticí systém, který pracuje na frekvenci 120 kHz .
Byl pečlivě navržen tak, aby byly zajištěno záznamy důkladně čištěny a to bez poškození povrchu vinylu.

Ultrazvukové čištění funguje tak, že se v čisticí lázni vytvoří velké množství mikroskopických bublin, což je fenomén zvaný kavitace. Bubliny jsou vakuum vytvářené vysokofrekvenčními tlakovými vlnami pohybujícími se po vodě. Každá bublina ultrazvukového cyklu se vytvoří a zhroutí, uvolňuje energii jako teplo a nepatrně silné vodní paprsky. Tyto efekty dokonale spojily všechny povrchy až na mikroskopickou úroveň.

Frekvence 120 kHz poskytuje jemnější a rovnoměrnější distribuci čištění než systémy s nižší frekvencí. Ve skutečnosti se tato technologie při ještě vyšších frekvencích používá k čištění součástí v polovodičovém průmyslu, kde povrchy musí být čisté na molekulární úrovni.

Degritter používá koupel s vlastním 300W ultrazvukovým zesilovačem , který byl navržen speciálně pro čištění vinylových desek. Čisticí lázeň má čtyři ultrazvukové snímače (emitory), dva na obou stranách pokrývající celý záznam. Degritter také nabízí funkci Frequency Sweep , která poskytuje lepší kavitační energii a distribuci energie. Degritter je jediné čisticí řešení na trhu, které pracuje na frekvenci 120 kHz a je vybaveno funkcí Frequency Sweep.

Aktivní filtrační řešení
Aktivní znamená, že během ultrazvukového čištění odstraňuje z vody malé částice a nečistoty. Odstraněná nečistota ze záznamu se odfiltruje z ultrazvukové čisticí lázně,čímž se zamezí opětovnému ulpění na záznamu.

Vlastnosti filtračního systému:

Snadná údržba
Zbavuje povrchové i rozpuštěné nečistoty
Filtr s jemnými póry