Lumin remote control - dálkový ovladač

Kód: LUMIN/RC
K poslechu
Značka: Lumin
7 990 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení

Luxusní dálkový ovladač pro produkty značky Lumin. Doporučujeme vyzkoušení, zapůjčení zdarma. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po spuštění systému Leedh Processing, což je naprosto přesné řízení hlasitosti všech streamerů Lumin jsme byli zaplaveni požadavky na fyzickou kontrolu hlasitosti od zákazníků, kteří chtějí používat streamery s přímým spojením s koncovými zesilovači bez předzesilovačů. Výsledkem našeho vývoje je balíček infračerveného dálkového ovládání kompatibilní se všemi modely LUMIN bez ohledu na to, zda je Leedh Processing používán nebo ne.

Dálkový ovladač výjimečné kvality je vyroben v Rakousku z masivního zinkového kovu s vysokou hmotností. Vršek a spodek ovladače a tlačítka jsou vyrobeny z akrylu. Je vyžadován volný USB port do nějž se vloží kabel s USB přijímačem. Výhodou ovladače je, že není třeba používat aplikaci pro zvýšení / snížení hlasitosti / ztlumení / přehrávání / pozastavení / další / předchozí skladba / náhodné přehrávání / opakování nebo pro přechod do pohotovostního režimu. Ovladač je kompatibilní s Roon.

Od výrobce Pixelmagic, který byl dříve známý pro svůj skvělý audiofilský přehrávač digitálních souborů jménem Mediabox přichází na trh novinka jménem Lumin. Firma PixelMagic se již od doby svého vzniku specializuje na vysoce kvalitní audio a video přehrávače a právě Lumin se od konce roku 2012 stal jejich vlajkovou lodí pro audifily toužící po síťovém přehrávači opravdu bez jakýchkoli kompromisů a to jak ve kvalitě tak i v ceně.  Lumin nabízí streamery od střední cenové kategorie až po úplný highend, a to jak streamery s DA převodníky (D2, T3, P1, X1, M1) tak pouze čisté transporty(U1X, U2 mini)