Lumin remote control - dálkový ovladač

Kód: LUMIN/RC
K poslechu
Značka: Lumin
7 990 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení

Luxusní dálkový ovladač pro produkty značky Lumin. Doporučujeme vyzkoušení, zapůjčení zdarma. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po spuštění systému Leedh Processing, což je naprosto přesné řízení hlasitosti všech streamerů Lumin jsme byli zaplaveni požadavky na fyzickou kontrolu hlasitosti od zákazníků, kteří chtějí používat streamery s přímým spojením s koncovými zesilovači bez předzesilovačů. Výsledkem našeho vývoje je balíček infračerveného dálkového ovládání kompatibilní se všemi modely LUMIN bez ohledu na to, zda je Leedh Processing používán nebo ne.

Dálkový ovladač výjimečné kvality je vyroben v Rakousku z masivního zinkového kovu s vysokou hmotností. Vršek a spodek ovladače a tlačítka jsou vyrobeny z akrylu. Je vyžadován volný USB port do nějž se vloží kabel s USB přijímačem. Výhodou ovladače je, že není třeba používat aplikaci pro zvýšení / snížení hlasitosti / ztlumení / přehrávání / pozastavení / další / předchozí skladba / náhodné přehrávání / opakování nebo pro přechod do pohotovostního režimu. Ovladač je kompatibilní s Roon.

Od výrobce Pixelmagic, dříve známý pro svůj skvělý audiofilský přehrávač digitálních souborů jménem Mediabox přichází na trh novinka jménem Lumin. 
Firma PixelMagic se již od doby svého vzniku specializuje na vysoce kvalitní audio a video přehrávače a právě Lumin se od konce roku 2012 stal jejich vlajkovou lodí pro audifily toužící po sítovém přehrávači opravdu bez jakýchkoli kompromisů a to jak ve kvalitě tak i v ceně.
 
Přestože stálě ještě není možno sehnat všechnu vaši hudbu v té nejvyšší kvalitě DSD (SACD), které umí přístroj jako témeř jediný přehrát nativně bez převodů, Lumin vám poskytne jedinečný zážitek i v případě použití hudby ve formátu FLAC/ALAC. Převzorkováním vstupního souboru na úroveň DSD je totiž dosaženo maximální možné kvality, kterou je třeba slyšet, aby tomu člověk opravdu uvěřil. A to je právě to nejlepší a nejdůležitější a vidíme v tom budoucnost přehrávání hudby. Lumin je vytvořen na přehrávání hudby, nemá žádný tuner, cd přehrávač nebo jiné vstupy z různých zařízení aby se mohl soustředit na to opravdu nejdůležitější - zvuk samottný. Tak jako máme gramofony pro naše kolekce vinylů, kazetové přehrávače pro kazety, cd přehrávače pro cd, tak nyní máme konečně opravdu prvotřídní síťový přehrávač pro vaši digitální sbírku.
 
Šasi Luminu je vyrobená z hliníku a opracovaná na CNC fréze. Vevnitř je oddělena digitální a analogová část. Rovněž je vše navrženo tak, aby šasi fungovala jako Faradayova klec a tudíž byl přístroj imunní vůči rušení. Ze stejných důvodů je použit k napájení externí zdroj s dvěmi oddělenými obvody který je se samotným přehrávačem spojen speciálním odstíněným kabelem.
Celý přístoj se ovládá přes speciální aplikaci na iPadu, jde však použít i jiné UPNP aplikace (například i ty vytvořené pro přehrávač Linn).