Moonriver model 404 Reference

Kód: MOON/404R/NE MOON/404R/POU MOON/404R/PRO Zvolte variantu
Novinka Vyrobeno ve Švédsku
116 990 Kč / ks 127 480 Kč / ks 129 990 Kč / ks od 116 990 Kč / ks
Na dotaz Na dotaz Do 14 dnů Zvolte variantu
Gramofonový předzesilovač
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po obrovském úspěchu standardního modelu Moonriver Model 404 se ve firmě rozhodli posunout o krok dále vylepšením již tak vynikající designové platformy modelu 404 Standard. Moonriver Model 404 Reference dosahuje ještě lepšího výkonu oproti standardnímu modelu při zachování rozumné cenové úrovně.

Stejně jako standardní model 404 bude zesilovač 404 Reference extrahovat skryté prvky a vykreslovat textury z jakéhokoli zvukového formátu, ale se schopností řídit jakýkoli reproduktor na trhu - navzdory jeho nízkému výkonu. Sekce napájení byla vylepšena na maximum. Standard 404 využívá celkovou kapacitu 57 000 uf. U modelu 404 Reference zvedli kapacitu na velkolepých 107000 uf, z nichž 21000 je vyhrazeno pouze pro předzesilovač. Tento enormní přírůstek filtrace rozšiřuje schopnosti reprodukce: zvyšuje dynamický rozsah, vykresluje více detailů, více informací v basové oblasti, hlubší a jasnější zvukové prostředí, prostor mezi nástroji je obrovský, zatímco basy mají větší autoritu a jsou sebevědomější než kdykoli předtím.

Textura každého jednotlivého nástroje je exponenciálně zvýšena ve srovnání se standardní verzí. Plně diskrétní část předzesilovače slouží k zajištění náhlých dynamických špiček, zatímco výkonový stupeň  zesilovače, který je na zakázku optimalizován pro šířku pásma a nízké zkreslení, poskytuje neutrální charakter a přechodovou věrnost. Sofistikovaný výběr součástek spojuje konstrukci s tonálními vlastnostmi, a tím zachovává přirozenost v celé nejkratší možné signální cestě.

Specifikace

 

Vstupy: 5 linkových, první z nich může být volitelně obsazen phono     vstupem a čtvrtý USB vstupem do DAC, 1 x pásková smyčka)

Výstupy: 2 x výstup z předzesilovače, 1 x record out

Maximální výstupní výkon: 50 W na kanál do 8 ?

Frekvenční rozsah: 10 Hz až 50 kHz

Celkové harmonické zkreslení: 0,05%

Odstup signálu od šumu: 85 dB (linkový)

Spotřeba v nečinnosti: 22 W

Rozměry (mm): 430 (Š) x 390 (H) x 135 (V)

Hmotnost: 13 kg 

Značka Moonriver Audio, inspirovaná slavnou písní, nabízí inovativní  kombinaci vintage designu s moderní zvukovou reprodukcí.

Výrobky Moonriver Audio, které jsou navržené a vyrobené ve Švédsku, se vyznačují klasickým a nadčasovým designem, orientovaným na uživatele a provedené tak, aby vydržely po dlouhou dobu bez nutnosti údržby či opravy. Každý kus je pečlivě, opatrně a přesně ručně sestaven. Díky sofistikovanému výzkumu, efektivnímu vývoji a mnoha poslechovým testům vybírá Moonriver za všech okolností ty nejlepší součástky, aby vytvořil nekompromisní zvuk.

Moonriver využívá všechny technologie, které jsou v současné době k dispozici, aniž by zůstali dogmaticky exkluzivní vůči jednomu konstrukčnímu principu oproti druhému, ať už je to polovodičový, integrovaný obvod nebo elektronkový, ale zaměřil se na dynamickou, všestrannou realizaci, která je schopna vytvořit jedinečný produkt svého druhu.