Moonriver model 404

Kód: MOON/404/NE MOON/404/POU MOON/404/PRO Zvolte variantu
Novinka Vyrobeno ve Švédsku
84 990 Kč / ks 95 480 Kč / ks 98 980 Kč / ks od 84 990 Kč / ks
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Gramofonový předzesilovač
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasický design s moderním nádechem, vysoce kvalitní materiály, jako jsou kvalitní hliníkové knoflíky a masivní kovová konstrukce krabice s malými bočnicemi z ořechu, jednoduché ergonomické uživatelské rozhraní.
Estetika je orientována na čistou eleganci, ale bez obětování jednoduchosti použití, rozhraní je ve skutečnosti snadno použitelné kýmkoli, během několika sekund a bez nutnosti použití uživatelské příručky. Čtyři knoflíky a tři přepínače umožňují přímý přístup k jakékoli funkci. 

Model 404 je výsledkem tříletého výzkumu, jehož cílem je dosáhnout neuvěřitelného výkonu bez ohledu na cenové rozpětí. Zesilovač 404 extrahuje skryté prvky a vykreslí textury z jakéhokoli zvukového formátu, i když zdroj, reproduktory a místnost nastaví limity reprodukce. Jeho prezentace bude vyhovovat všem žánrům hudby, protože model 404 je záměrně sestaven tak, aby definoval nejmenší nuance, z nichž je složena integrita tónů.

Moonriver miluje vinylové desky, analogové pásky, kompaktní disky a digitální streamy a nabízí upgradovatelné moduly pro všechny tyto formáty. Na výrobky Moonriver se vztahuje 3 letá záruka. 

Specifikace

Vstupy: 5 linkových, první z nich může být volitelně obsazen phono     vstupem a čtvrtý USB vstupem do DAC, 1 x pásková smyčka)

Výstupy: 2 x výstup z předzesilovače, 1 x record out

Maximální výstupní výkon: 50 W na kanál do 8 ?

Frekvenční rozsah: 10 Hz až 50 kHz

Celkové harmonické zkreslení: 0,05%

Odstup signálu od šumu: 85 dB (linkový)

Spotřeba v nečinnosti: 22 W

Rozměry (mm): 430 (Š) x 390 (H) x 135 (V)

Hmotnost: 12 kg

Značka Moonriver Audio, inspirovaná slavnou písní, nabízí inovativní  kombinaci vintage designu s moderní zvukovou reprodukcí.

Výrobky Moonriver Audio, které jsou navržené a vyrobené ve Švédsku, se vyznačují klasickým a nadčasovým designem, orientovaným na uživatele a provedené tak, aby vydržely po dlouhou dobu bez nutnosti údržby či opravy. Každý kus je pečlivě, opatrně a přesně ručně sestaven. Díky sofistikovanému výzkumu, efektivnímu vývoji a mnoha poslechovým testům vybírá Moonriver za všech okolností ty nejlepší součástky, aby vytvořil nekompromisní zvuk.

Moonriver využívá všechny technologie, které jsou v současné době k dispozici, aniž by zůstali dogmaticky exkluzivní vůči jednomu konstrukčnímu principu oproti druhému, ať už je to polovodičový, integrovaný obvod nebo elektronkový, ale zaměřil se na dynamickou, všestrannou realizaci, která je schopna vytvořit jedinečný produkt svého druhu.