Napájecí zdroj Luminu X1

Kód: LUMINZDROJ/CER LUMINZDROJ/STR Zvolte variantu
Značka: Lumin
57 990 Kč / ks
Do 14 dnů Do 14 dnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napájecí zdroj z našeho vlajkového modelu X1 je nyní k dispozici jako upgrade pro starší modely S1, A1, T1 nebo pro současný transport U1. Nejen, že se budete těšit z jeho hladší povrchové úpravy a těžší konstrukce z masivního kusu hliníku, ale současní majitelé hlásí především vylepšení všech aspektů své oblíbené hudby.

Zdroj je vyroben CNC technologií z jednoho bloku hliníku se silnými hliníkovými stěnami, což poskytuje ještě větší stínění. Je dostupný v eloxované černé barvě nebo přírodním stříbře. Dodává se s vlastním kabelem pro kompatibilitu s modely S1, A1, T1, U1. Jsou v něm oddělené analogové a digitální obvody. Jsou použity nejkvalitnější komponenty s nízkošumovým lineárním regulátorem.

Od výrobce Pixelmagic, který byl dříve známý pro svůj skvělý audiofilský přehrávač digitálních souborů jménem Mediabox přichází na trh novinka jménem Lumin. Firma PixelMagic se již od doby svého vzniku specializuje na vysoce kvalitní audio a video přehrávače a právě Lumin se od konce roku 2012 stal jejich vlajkovou lodí pro audifily toužící po síťovém přehrávači opravdu bez jakýchkoli kompromisů a to jak ve kvalitě tak i v ceně.  Lumin nabízí streamery od střední cenové kategorie až po úplný highend, a to jak streamery s DA převodníky (D2, T3, P1, X1, M1) tak pouze čisté transporty(U1X, U2 mini)