Napájecí zdroj Luminu X1

Kód: LUMINZDROJ/CER LUMINZDROJ/STR Zvolte variantu
K poslechu
Značka: Lumin
59 990 Kč / ks
Do 10 dnů Do 10 dnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napájecí zdroj z našeho vlajkového modelu X1 je nyní k dispozici jako upgrade pro starší modely S1, A1, T1 nebo pro současný transport U1. Nejen, že se budete těšit z jeho hladší povrchové úpravy a těžší konstrukce z masivního kusu hliníku, ale současní majitelé hlásí především vylepšení všech aspektů své oblíbené hudby.

Zdroj je vyroben CNC technologií z jednoho bloku hliníku se silnými hliníkovými stěnami, což poskytuje ještě větší stínění. Je dostupný v eloxované černé barvě nebo přírodním stříbře. Dodává se s vlastním kabelem pro kompatibilitu s modely S1, A1, T1, U1. Jsou v něm oddělené analogové a digitální obvody. Jsou použity nejkvalitnější komponenty s nízkošumovým lineárním regulátorem.

Od výrobce Pixelmagic, dříve známý pro svůj skvělý audiofilský přehrávač digitálních souborů jménem Mediabox přichází na trh novinka jménem Lumin. 
Firma PixelMagic se již od doby svého vzniku specializuje na vysoce kvalitní audio a video přehrávače a právě Lumin se od konce roku 2012 stal jejich vlajkovou lodí pro audifily toužící po sítovém přehrávači opravdu bez jakýchkoli kompromisů a to jak ve kvalitě tak i v ceně.
 
Přestože stálě ještě není možno sehnat všechnu vaši hudbu v té nejvyšší kvalitě DSD (SACD), které umí přístroj jako témeř jediný přehrát nativně bez převodů, Lumin vám poskytne jedinečný zážitek i v případě použití hudby ve formátu FLAC/ALAC. Převzorkováním vstupního souboru na úroveň DSD je totiž dosaženo maximální možné kvality, kterou je třeba slyšet, aby tomu člověk opravdu uvěřil. A to je právě to nejlepší a nejdůležitější a vidíme v tom budoucnost přehrávání hudby. Lumin je vytvořen na přehrávání hudby, nemá žádný tuner, cd přehrávač nebo jiné vstupy z různých zařízení aby se mohl soustředit na to opravdu nejdůležitější - zvuk samottný. Tak jako máme gramofony pro naše kolekce vinylů, kazetové přehrávače pro kazety, cd přehrávače pro cd, tak nyní máme konečně opravdu prvotřídní síťový přehrávač pro vaši digitální sbírku.
 
Šasi Luminu je vyrobená z hliníku a opracovaná na CNC fréze. Vevnitř je oddělena digitální a analogová část. Rovněž je vše navrženo tak, aby šasi fungovala jako Faradayova klec a tudíž byl přístroj imunní vůči rušení. Ze stejných důvodů je použit k napájení externí zdroj s dvěmi oddělenými obvody který je se samotným přehrávačem spojen speciálním odstíněným kabelem.
Celý přístoj se ovládá přes speciální aplikaci na iPadu, jde však použít i jiné UPNP aplikace (například i ty vytvořené pro přehrávač Linn).