Pylon Audio Sapphire 23 PWC Folie - Ořech

Kód: 1068
Výprodej K poslechu
Značka: Pylon Audio
22 000 Kč –36 %
sapphire23orech
22 000 Kč –36 % 14 000 Kč / pár
Poslední kus skladem
Možnosti doručení

 sloupové 2.5. pásmové reprosoustavy - 8 ohmové, vhodná místnost 12– 20m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

sloupové 2.5. pásmové reprosoustavy - 8 ohmové, vhodná místnost 12– 20m2 Díky kompaktní velikosti sloupů, přiblížení akustických středů k sobě, bylo dosaženo vynikající reprodukce při poslechu na blízko. Spodní okraj pásma je přiměřeně členitý, což dává základ pro plnou reprodukci zvuků nízké složky klavíru nebo elektronické hudby.Stejně jako v celé řadě Sapphire byl použit výškový reproduktor Norwegian Seas, o střední a basové pásmo se stará dvojice 13cm měničů německého Visatonu. Co můžeme od Sapphire 23 očekávat, je preciznost a zároveň dokonale sytý a barevný zvuk nástrojů dokonale zasazených do prostoru.
Sada reproduktorů Sapphire 23 funguje dobře nejen jako základ pro špičkové stereo systémy, ale také v konfiguraci domácích kin. Sloupy jsou určeny do místností od 10 do 20 m2, ve kterých se optimálně najdou.

Tato mladá firma byla založena v roce 2011 a zabývá se výrobou reprosoustav, které svým poměrem výkon / cena překonávají většinu současných značek na trhu. Firma vyrábí a nabízí repro měniče a reprosoustavy, které byly podrobeny důkladným měřením, abyste měli jistotu, že kupujete výrobky té nejvyšší kvality. Sídlo firmy je ve Varšavě, ale reprosoustavy se vyrábějí ve městě Jarocin. Reprosoustavy jsou rozděleny do několika kvalitativních sérií, které zahrnují jak sloupové, tak i stojanové modely. Kvalita  provedení je na nejvyší úrovni, zahrnující základní provedení ve třech typech fólií až po modely v pravé dýze nebo bílém a černém klavírním laku. Dokonce je možno vyrobit modely v klavírním provedení nebo matu v RAL odstínech. Velmi zajímavé a nezvyklé provedení je s dubovou dýhou opatřenou tzv. olejovoskem, které napodobuje starožitný nábytek s matným sametovým povrchem. Měniče používají vlastní výroby nebo od renomovaných značek Scan-Speak a Seas.