RD Acoustic Evolution

Kód: 143
Značka: RD Acoustic
299 990 Kč / ks
Na dotaz
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

RDacoustic se zabývá vývojem a konstrukcí širokopásmových reproduktorových soustav. Jejich přednes se díky velmi vysoké citlivosti použitých reproduktorů vyznačuje obrovským množstvím detailů.
 
V nabídce máme model Evolution. Tento model je výsledkem bohatých zkušeností s vývojem a výrobou širokopásmových reproduktorových soustav. Standardně je model Evolution osazen reproduktorem FOSTEX FE 206en. Na přání lze osadit a naladit reproduktory značek Lowther nebo Voxativ. Propojovací svorky jsou vyvedeny hned vedle reproduktoru tak, aby byla signálová cesta k reproduktoru co nejkratší.
Soustavy Evolution jsou vyrobeny pomocí počítačem řízené CNC frézy z 25mm silného materálu. Exponencialita zvukovodu je dosažena ve všech osách, zvukovod má jen dva dokonale kulaté ohyby. Čelní a zadní stana je potažena tlumícím materiálem a koženkou, která tlumí nežádoucí vibrace samotné skříně. Tento model je určen pro poslechové místností do velikosti 45m2.
Model Evolution je stejně jako naše ostatní výrobky navržen tak, aby při zapnutí funkce pure-direct (přímá cesta zvuku) na zesilovači byl zvuk ideálně basově a dynamicky vyvážen. Při zapnutí korekcí či loudness dojde k velkému nárůstu basů, a tím pádem i k nerovnováze zvuku. Samozřejmě i basový fanda přijde