Lumin AMP

Kód: LUMIN/AMP/CER LUMIN/AMP/STR Zvolte variantu
Značka: Lumin
349 990 Kč / ks
Do 10 dnů Do 10 dnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Lumin AMP je nový highend integrovaný zesilovač, který tvoří ideální tandem s nejvyšším modelem Luminu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Pokud váš LUMIN streamer zněl jako závan čerstvého vzduchu, připravte se na další úroveň pokud jej připojíte k jejich koncovému zesilovači Lumin AMP. Lumin AMP je skvělým partnerem, pro kterýkoliv streamer Lumin, zvláště však pro nejvyšší model X1, se kterým tvoří dokonalý highend celek. Zesilovač je konstruován v plně symetrické dual mono třídě AB. Zachování Dual Mono designu po celou dobu od napájení dodává plný výkon současně z obou kanálů a udržuje přeslechy na absolutním minimu. V zesilovači LUMIN je každý kanál zrcadlovým obrazem druhého. Zcela oddělené stupně zesílení napětí a proudu pracující ve třídě AB přináší nejjemnější detaily s nejnižším zkreslením vaší hudby. Vysoká vstupní impedance a citlivost umožňuje přímo řídit zesilovač DA převodníkem bez předzesilovače. V zesilovači je integrovaná ochrana proti přetížení, přehřátí a stejnosměrnému proudu. Zesilovač disponuje výstupním výkonem 160W na kanál do 8 ohmů nebo 320 W na kanál na 4 ohmy. V bridged ( přemostěném) módu má úctyhodných 640 W na kanál do 8 ohmů.

 

Samotná skříň přístroje je vyrobena a vysoustružena z jednoho hliníkového bloku, což výrazně přispívá k odizolování od okolních vlivů. Skříň má zaoblený přední panel s efektním trojúhelníkovým spínačem pro zapnutí a vypnutí zesilovače. Povrchová úprava zesilovače může být v přírodním nebo černém eloxovaném provedení.  Uvnitř přístroje se ukrývá velký nizkošumový 600VA  toroidní transformátor vyrobený na zakázku firmy Lumin. Jelikož je zesilovač koncipován  především jako partner pro streamery X1 a T2, zachovává si i jeho design stejné rozměry se zaobleným předním panelem a zadní lištou ukrývající veškeré vstupní i výstupní konektory. Na obou krajích jsou symetricky umístěny vstupní konektory XLR a RCA. Blíže ke středu jsou symetricky umístěné reproduktorové výstupní terminály, které umožňují připojení jak holého vodiče, tak pomocí banánků nebo vidliček. Zcela uprostřed se nachází IEC 320 vstupní konektor pro připojení síťového napájecího kabelu a spínač pro definitivní zapnutí a vypnutí zesilovače. Nad tím jsou dva přepínače, jeden pro přepnutí mezi vstupem RCA a XLR a druhý přepíná mezi módy stereo, dual mono a bridged.

Pokud chcete mít dokonalou sestavu streameru a zesilovače s jednotným designem za lepší cenu, je vždy kombinace Luminu T2 s AMP nebo X1 a AMP za lepší cenu, než při koupi jednotlivých modelů.

 

 

Od výrobce Pixelmagic, který byl dříve známý pro svůj skvělý audiofilský přehrávač digitálních souborů jménem Mediabox přichází na trh novinka jménem Lumin. Firma PixelMagic se již od doby svého vzniku specializuje na vysoce kvalitní audio a video přehrávače a právě Lumin se od konce roku 2012 stal jejich vlajkovou lodí pro audifily toužící po síťovém přehrávači opravdu bez jakýchkoli kompromisů a to jak ve kvalitě tak i v ceně.  Lumin nabízí streamery od střední cenové kategorie až po úplný highend, a to jak streamery s DA převodníky (D2, T3, P1, X1, M1) tak pouze čisté transporty(U1X, U2 mini)