KLH Albany II

Kód: 1515/ANG 1515/AFR Zvolte variantu
Značka: KLH Audio
10 990 Kč / pár
2 až 8 týdnů 2 až 8 týdnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

2 pásmová – stojanová reprosoustava s basreflexem, 1 x 5,25" kevlarový basový reproduktor s 1" hliníkovým výškovým reproduktorem. Provedení – fólie černý dub nebo evropský ořech

Detailní informace

Detailní popis produktu

2 pásmová – stojanová reprosoustava s basreflexem, 1 x 5,25" kevlarový basový reproduktor s 1" hliníkovým výškovým reproduktorem. Provedení – fólie černý dub nebo evropský ořech

KLH je přední americká společnost založena v roce 1957 v Cambridge, Massachusetts, Henry Klossem, Malcolm S. Lowem a Josef Anton Hofmannem.  původně pouze za účelem výroby hifi reproduktorů. KLH byla kdysi jednou z největších společností vyrábějící reproduktory na světě, zaměstnávala přes 500 lidí a ročně expedovala přes 30 000 reproduktorů maloobchodníkům a distributorům na šesti kontinentech.

KLH se specializuje na výrobu reprosoustav s vysokou věrností zvuku a lze označit za průkopnická společnost, která uvedla na trh vůbec první stolní rádio FM s vysokou selektivitou - Model Eight. první přenosný polovodičový gramofon s názvem Model Eleven, či první elektrostatický reproduktor s plným rozsahem - Model Nine, který je dodnes vysoce ceněný, časopis Stereophile jej označuje jako „jeden z dvanácti nejlepších reproduktorů, které kdy byly vyrobeny. 

Společnost KLH v průběhu let představila některé z nejprodávanějších reproduktorů na světě , zejména Model Five, Model Six a Model Seventeen s akustickým závěsným reproduktorem, který původně vyvinuli Edgar Villchur a zakladatel KLH Henry Kloss. KLH koupil v roce 2017 David P. Kelley, dlouholetý jednatel Klipsch a VOXX a přestěhoval globální centrálu do Noblesville, Indiana.