KLH Beacon

Kód: 1803
Značka: KLH Audio
18 490 Kč / pár
Do měsíce
Možnosti doručení

2 pásmové surrondové reproduktory, 2 x 5,25" kevlarové basové reproduktory s 2 x 1" hliníkovými výškovými reproduktory. Dipólové provedení, černý dub.

Detailní informace

Detailní popis produktu

2 pásmové surrondové reproduktory, 2 x 5,25" kevlarové basové reproduktory s 2 x 1" hliníkovými výškovými reproduktory. Dipólové provedení, černý dub.

KLH je přední americká společnost založena v roce 1957 v Cambridge, Massachusetts, Henry Klossem, Malcolm S. Lowem a Josef Anton Hofmannem.  původně pouze za účelem výroby hifi reproduktorů. KLH byla kdysi jednou z největších společností vyrábějící reproduktory na světě, zaměstnávala přes 500 lidí a ročně expedovala přes 30 000 reproduktorů maloobchodníkům a distributorům na šesti kontinentech.

KLH se specializuje na výrobu reprosoustav s vysokou věrností zvuku a lze označit za průkopnická společnost, která uvedla na trh vůbec první stolní rádio FM s vysokou selektivitou - Model Eight. první přenosný polovodičový gramofon s názvem Model Eleven, či první elektrostatický reproduktor s plným rozsahem - Model Nine, který je dodnes vysoce ceněný, časopis Stereophile jej označuje jako „jeden z dvanácti nejlepších reproduktorů, které kdy byly vyrobeny. 

Společnost KLH v průběhu let představila některé z nejprodávanějších reproduktorů na světě , zejména Model Five, Model Six a Model Seventeen s akustickým závěsným reproduktorem, který původně vyvinuli Edgar Villchur a zakladatel KLH Henry Kloss. KLH koupil v roce 2017 David P. Kelley, dlouholetý jednatel Klipsch a VOXX a přestěhoval globální centrálu do Noblesville, Indiana.