KLH Story 1

Kód: 1521/AME 1521/CER Zvolte variantu
Značka: KLH Audio
14 990 Kč / ks
Do měsíce Do měsíce Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Centrální reproduktor, 2 pásmový, 2 x 5,25" kevlarové basové reproduktory s 1" hliníkovým výškovým reproduktorem, provedení - dýha černý dub nebo americký ořech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Centrální reproduktor, 2 pásmový, 2 x 5,25" kevlarové basové reproduktory s 1" hliníkovým výškovým reproduktorem, provedení - dýha černý dub nebo americký ořech.

KLH je přední americká společnost založena v roce 1957 v Cambridge, Massachusetts, Henry Klossem, Malcolm S. Lowem a Josef Anton Hofmannem.  původně pouze za účelem výroby hifi reproduktorů. KLH byla kdysi jednou z největších společností vyrábějící reproduktory na světě, zaměstnávala přes 500 lidí a ročně expedovala přes 30 000 reproduktorů maloobchodníkům a distributorům na šesti kontinentech.

KLH se specializuje na výrobu reprosoustav s vysokou věrností zvuku a lze označit za průkopnická společnost, která uvedla na trh vůbec první stolní rádio FM s vysokou selektivitou - Model Eight. první přenosný polovodičový gramofon s názvem Model Eleven, či první elektrostatický reproduktor s plným rozsahem - Model Nine, který je dodnes vysoce ceněný, časopis Stereophile jej označuje jako „jeden z dvanácti nejlepších reproduktorů, které kdy byly vyrobeny. 

Společnost KLH v průběhu let představila některé z nejprodávanějších reproduktorů na světě , zejména Model Five, Model Six a Model Seventeen s akustickým závěsným reproduktorem, který původně vyvinuli Edgar Villchur a zakladatel KLH Henry Kloss. KLH koupil v roce 2017 David P. Kelley, dlouholetý jednatel Klipsch a VOXX a přestěhoval globální centrálu do Noblesville, Indiana.