Lumin X1

Kód: LUMIN/X1/CER LUMIN/X1/STR Zvolte variantu
Značka: Lumin
349 990 Kč / ks
Do 14 dnů Do 14 dnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Lumin X1 je nejvyšším modelem z celé řady audio streamerů hongkongské firmy Lumin, která patří pod křídla elektronického gigantu Pixel Magic.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lumin X1 je nejvyšším modelem z celé řady audio streamerů hongkongské firmy Lumin, která patří pod křídla elektronického gigantu Pixel Magic.

Výjimečný audiofilní streamer

Samotná skříň přístroje i externího zdroje je vyrobena a vysoustružena z jednoho hliníkového bloku, což výrazně přispívá k odizolování od okolních vlivů. Skříň má zaoblený přední panel s malým displejem s nastavitelným jasem, na němž se zobrazují informace o právě přehrávaných titulech, včetně autora, názvu skladby a rozlišení. Přístroj i zdroj mají anodizovaný kartáčovaný přírodní nebo černý povrch.

Čistota zvuku je pro Lumin X1 na prvním místě. Zatímco ostatní streamery nabízejí pouze kabelové připojení v síti LAN, Lumin X1 jako jediný streamer na světě disponuje nativním SFP připojením přes optickou síť. To zamezuje jakémukoliv digitálnímu šumu a rušení v datových kabelových sítích. K datovému připojení pomocí optické sítě s konektory SFP je třeba nutné dokoupit switch, případně router, optický datový kabel a dva konektory SFP.

Uvnitř přístroje se nacházejí nejmodernější dvojité převodníky SABRE ES9038 Pro s dynamickým rozsahem až 140 dB. Nový procesor zajišťuje nativní přehrávání DSD512 a PCM768. Analogové výstupy jsou spojené s výstupními transformátory LUNDAHL LL7401. Symetrická vnitřní konstrukce dual mono se skládá z těch nejkvalitnějších součástek. Lumin X1 má k dispozici nový systém hodin FEMTO s precizní FPGA distribucí. Nový externí zdroj má oddělené digitální a analogové obvody s nízkošumovým lineárním regulátorem. Zdroj obsahuje nový devíti-pinový výstupní napájecí konektor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové přehrávače - streamery
Váha: 8kg
Podporované formáty: DSD LOSSLESS (DSF, DIFF, DoP, DFF) PCM LOSSLESS (FLAC, Apple Lossless (ALAC), WAV, AIFF Komprimované audio (mp3, aac)
Individuální cenová nabídka: Ano, jsme výhradním dovozcem pro ČR
Vstupy digitální:: Ethernet RJ45 network 1000Base-T,USB externí HDD, SSD, USB flash, (FAT32, NTFS a EXT2/3)
Od výrobce Pixelmagic, který byl dříve známý pro svůj skvělý audiofilský přehrávač digitálních souborů jménem Mediabox přichází na trh novinka jménem Lumin. Firma PixelMagic se již od doby svého vzniku specializuje na vysoce kvalitní audio a video přehrávače a právě Lumin se od konce roku 2012 stal jejich vlajkovou lodí pro audifily toužící po síťovém přehrávači opravdu bez jakýchkoli kompromisů a to jak ve kvalitě tak i v ceně.  Lumin nabízí streamery od střední cenové kategorie až po úplný highend, a to jak streamery s DA převodníky (D2, T3, P1, X1, M1) tak pouze čisté transporty(U1X, U2 mini)