Ultrazvukové pračky Degritter v nabídce

Nově v naší nabídce najdete estonské pračky Degritter, a to za jednu z nejlepších cen na trhu. Degritter Mark II je nový model vinylové pračky, který má modernizovaný vzhled a provedení a využívá také nových technologických úprav v procesu čištění. Čištění desek s elegancí, o jaké jste zatím jen snili. Design, který zapadne do jakékoliv domácnosti. Sen každého milovníka vinylových desek a analogového poslechu.
Degritter vylepšil design a funkční prvky: tlačítka jsou příjemná a dají Vám lepší pocit při používání. Také logo je výraznější v bílém odstínu. Degritter používá ultrazvukovou technologii pro čištění desek a to na úrovni 120 kHz. Tyto frekvence se používají v laboratorních podmínkách, kde jsou nároky na čistotu vysoké. V závislosti na znečištění povrchu desky si můžete nastavit dobu mytí a sušení. Celý proces je automatický - desku vložíte do přístroje, zvolíte program a za několik minut vyjmete čistou a suchou desku. Tak jednoduché, až se tomu nechce věřit. Lázeň je tvořena destilovanou vodou s pár kapkami čistící tekutiny. Voda je čištěna přes vnitřní filtraci, s jedním zásobníkem očistíte minimálně desítky desek, vždy to závisí na tom, jak jsou znečištěny. Degritter Mark II funguje bezvadně a stane se příjemným společníkem při precizním čištění používaných vinylů.

Plně automatická pračka Degritter s několika mycími a sušícími programy.
Předností této pračky je především vysoká frekvence ultrazvukového čištění 120 kHz, které žádná konkurenční pračka nenabízí.

Ultrazvukové čištění
Jádrem Degritteru je ultrazvukový čisticí systém, který pracuje na frekvenci 120 kHz .
Byl pečlivě navržen tak, aby byly zajištěno záznamy důkladně čištěny a to bez poškození povrchu vinylu.

Ultrazvukové čištění funguje tak, že se v čisticí lázni vytvoří velké množství mikroskopických bublin, což je fenomén zvaný kavitace. Bubliny jsou vakuum vytvářené vysokofrekvenčními tlakovými vlnami pohybujícími se po vodě. Každá bublina ultrazvukového cyklu se vytvoří a zhroutí, uvolňuje energii jako teplo a nepatrně silné vodní paprsky. Tyto efekty dokonale spojily všechny povrchy až na mikroskopickou úroveň.

Frekvence 120 kHz poskytuje jemnější a rovnoměrnější distribuci čištění než systémy s nižší frekvencí. Ve skutečnosti se tato technologie při ještě vyšších frekvencích používá k čištění součástí v polovodičovém průmyslu, kde povrchy musí být čisté na molekulární úrovni.

Degritter používá koupel s vlastním 300W ultrazvukovým zesilovačem , který byl navržen speciálně pro čištění vinylových desek. Čisticí lázeň má čtyři ultrazvukové snímače (emitory), dva na obou stranách pokrývající celý záznam. Degritter také nabízí funkci Frequency Sweep , která poskytuje lepší kavitační energii a distribuci energie. Degritter je jediné čisticí řešení na trhu, které pracuje na frekvenci 120 kHz a je vybaveno funkcí Frequency Sweep.

Aktivní filtrační řešení
Aktivní znamená, že během ultrazvukového čištění odstraňuje z vody malé částice a nečistoty. Odstraněná nečistota ze záznamu se odfiltruje z ultrazvukové čisticí lázně,čímž se zamezí opětovnému ulpění na záznamu.

Vlastnosti filtračního systému:

Snadná údržba
Zbavuje povrchové i rozpuštěné nečistoty
Filtr s jemnými póry


Princip a údržba
Aktivní filtrační roztok funguje tak, že cirkuluje voda skrz filtr a poté zpět do lázně, zatímco se váš záznam čistí. Voda je tažena do filtru z horní části nádrže, aby se odstranil veškerý plovoucí prach a částice. Těžké částice, které se usazují na dně, se odčerpají do vnější vodní nádrže, která má vyhrazenou část sedimentu.

Filtr je snadno přístupný ze strany přístroje. Je vyroben z válcového ocelového pletiva, které obsahuje vyměnitelný pěnový filtr s otevřenými buňkami. Vnější část filtru je omyvatelná, což usnadňuje údržbu a údržbu.

Bezpečnost
Pračka je vybavena několika senzory pro stálé sledování stavu a chodu stroje. Tímto způsobem je stroj schopen detekovat a bezpečně se dostat z neočekávaných stavů, jako je ztráta energie během ultrazvukového praní nebo přílišná teplota vody.
Zvláštní bezpečnostní sítí jsou také softwarové podprogramy, které kontrolují stav senzorů, čímž se předchází neočekávaným poruchám způsobeným chybnou funkcí senzoru.

Degritter je schopen obnovit a varovat uživatele v následujících situacích:

porucha senzoru
příliš vysoká teplota vody
voda v čisticí nádrži kvůli vypnutí během mytí
chybí externí vodní nádrž
nedostatečná voda
poruchy čerpadla


Čisticí kapalina
Každá pračka Degritter je dodávána se 100ml dávkou koncentrátu čisticí kapaliny a dávkovačem. Není nutné jej používat, ale má určité výhody. Koncentrát je vyroben z aniontových povrchově aktivních látek, které pomáhají odstraňovat nečistoty. Je bezpečná a nepoškodí vinyl.

Doporučujeme použít 2 ml koncentrátu na jednu vodní lázeň 1,2 l. To vytváří řešení, kde povrchové napětí je dostatečně sníženo, aby umožnilo ultrazvukové energii snadněji rozbít vodu, zatímco aniontové molekuly jemně extrahují nečistoty ze sousedních povrchů.

Vlastnosti čistící kapaliny:

Vylepšuje čisticí účinek
Zkracuje dobu sušení
Vytvoří antistatickou vrstvu (v případě potřeby lze také opláchnout)
Plně bezpečné pro vinyl

Technické parametry:

Barva: černá
Rozměry: 37 x 28 x 21 cm
Hlučnost: 50 - 70 dB
Zásobník na vodu: 1,4 L - vjímatelný
Napájení: 240 V
Ultrazvuk: 120 kHz / 300 W

Součástí balení je čistící kapalina  ve formě koncentrátu (100ml) a dávkovací odměrka.

.